SHANTI SANDESH

  • Opublikowano: 11/01/2018

konkurs plastyczny

dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół „Bednarska”

Konkurs odbędzie się w 3 kategoriach wiekowych:

► I - IV klasa szkoły podstawowej,

►► V - VII klasa szkoły podstawowej oraz II klasa gimnazjum,

►►► III klasa gimnazjum oraz I - III klasa liceum.

Liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 32 osoby). Zadanie konkursowe będzie polegało na wykonaniu wycinanki lub wydzieranki z kolorowych papierów na temat "PEACE & HARMONY", w formacie maksimum A3.

Konkurs rozpocznie się w piątek 16 lutego 2018 o godz. 10:00 spotkaniem dla wszystkich uczestników w Ambasadzie Indii przy ul. Myśliwieckiej 2, gdzie będzie miała miejsce prezentacja tematu. Następnie, prace będą wykonywane w Bednarskiej Szkole Realnej przy ul. Kawalerii 5, a po ich zakończeniu oceni je jury. W międzyczasie w Ambasadzie będą zorganizowane różne atrakcje, związane z kulturą indyjską, przygotowane specjalnie z myślą o uczestnikach. Organizatorzy zapewniają materiały plastyczne oraz egzotyczne nagrody.

Projekt konkursu ma na celu wzmocnienie współpracy Zespołu Szkół "Bednarska" z Ambasadą Indii oraz przybliżenie dzieciom i młodzieży kultury Indii.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać pod adres barto.pielak@bednarska.edu.pl do niedzieli 11 lutego włącznie, z dopiskiem Shanti Sandesh. W każdej kategorii wiekowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualności: